21 Април 2026г.
Туристическа агенция „Теди-Ив-Тур“ (с юридическо име ЕТ ТЕДИ ИВ-ЦВЕТА ЛОГВИНЕНКО и ЕИК 102695637 ) официално придоби ново удостоверение за регистрация за извършване на туроператорска дейност. Документът е издаден от Министерство на туризма на 19.03.2026 г. и носи официален номер № РК-01-8704.
Агенцията, която успешно развива своята дейност в сферата на туризма от 2005 година насам, продължава да надгражда портфолиото си от услуги и да утвърждава своите позиции.
„С голямо вълнение обявяваме, че от края на това лято „Теди-Ив-Тур“ стартира изцяло нови програми. Нашите клиенти ще могат да се насладят на планирани пътешествия до популярните дестинации Турция, Гърция и Румъния. Освен тях, сме подготвили и специална изненада – маршрут до близка държава, която към момента почти никой не предлага на пазара, което ни позволява да предложим нещо наистина уникално и различно на нашите туристи“, сподели Теодор Логвиненко, организатор дейности.
За максимално удобство на пътуващите, всички нови програми ще бъдат с организирано отпътуване от ключови точки по Черноморието: Поморие, Бургас, Равда, Ахелой, Несебър, Слънчев бряг и Варна. По този начин гарантират лесен достъп и комфорт за Вас още от самото тръгване.
Всички актуални оферти и предстоящи екскурзии могат да бъдат разгледани на официалния уебсайт на компанията: https://www.teditravel.com/.

