Acronis награден за най-добро решение за архивиране и възстановяване за 2010 г.
08 Ноември 2010г.
Acronis, водещият доставчик на лесни за използване решения за архивиране, възстановяване и подсигуряване във физическа, виртуална и облачна среда, обявиха, че Redmond Magazine са публикували резултатите от годишното си проучване за избора на читателите и Acronis са спечелила 10 награди в 9 категории включително за най-добри решения за виртуализация, съхранение, архивиране и възстановяване, съобщиха от дистрибутора им за България – Бизнес Софтуер Дистрибутор.
За наградите за предпочитан продукт тази година са представени доставчици в 50 различни категории, вариращи от управление на груповите политики и наблюдение на мрежата до защитни стени и решения за архивиране. Наградите са публикуване в ноемврийския брой и онлайн в сайта на списанието на адрес http://redmondmag.com/articles/2010/11/01/2010-redmond-readers-choice-awards.aspx.
-
Киберсигурността би трябвало да е един от основните приоритети за България
Ефективно противодействие срещу киберпрестъпността може да се постигне само с партньорство на всички нива – държавата, НПО и бизнеса
-
Победител в конкурса по програмиране на Мусала Софт- CodeIT.bg е Румен Христов
Финалът е под патронажа на Президента на Република България и със специалното партньорство на Н.Пр. посланика на Южна Африка в България
-
Награждаване 2 в 1 – PC Magazine & Telerik
Победителите от втори и трети кръг на националния конкурс по програмиране на PC Magazine и Telerik получиха специални награди за отличното си представяне
-
Златен медал и грамота от Националната олимпиада по информатика за Академията на Телерик
Академията на Телерик спечели златен медал и грамота за приноса си за развитието на състезателното програмиране в България по време финалния кръг на Националната олимпиада по информатика (НОИ).
-
Деси Трейдинг ЕООД избра SugarCRM от Microinvest
SugarCRM от Microinvest - "Инвестиция в по-доброто управление на отношенията с клиентите и подобряване на разултатите на фирмата."


