В myPR.bg над 400 PR и рекламни агенции публикуваха над 3000 прес съобщения. Какво предлага myPR.bg?

затвори

ЗА ЧЕТВЪРТА ПОРЕДНА ГОДИНА БАНКА ПИРЕОС ПОДКРЕПЯ НАЙ-ПРЕСТИЖНИТЕ ГОЛФ ТУРНИРИ В СТРАНАТА

04 Юли 2011г.

  • Pin It
  • Добави в Svejo

Банката е спонсор на Държавния голф шампионат за аматьори 2011

Банка Пиреос България е партньор на Българската голф асоциация в организирането на Държавния голф шампионат за аматьори, който ще се проведе на 9 и 10 юли в Голф клуб „Пирин”. В съответствие със своята политика за развитие на този спорт в страната, и тази годината банката ще подкрепи провеждането на най-престижните голф турнири в България.

Държавният шампионат за аматьори 2011г. ще се играе в два последователни кръга по 18 дупки на игрището, изградено по дизайн на Иън Уузнам. Участниците ще бъдат разделени в четири категории – мъже, жени, младежи и девойки, като право на участие имат само български граждани.

През 2010г. Банка Пиреос подкрепи провеждането на три голф турнира: Bulgarian Open Amateur Championship, в който се съревноваваха рекорден брой участници от 20 страни, клубния шампионат на Голф клуб "Света София", на който беше избран най-добрия голф играч за 2010г., и Държавния шампионат, проведен през септември на игрището на Голф клуб „Пирин”.

За Банка Пиреос България:
Банка Пиреос България, част от финансова група Пиреос, е една от най-динамично развиващите се финансови институции в България. Тя е универсална банка, специализирана в корпоративно банкиране, банкиране на дребно, финансови услуги за малки и средни предприятия, капиталови пазари, инвестиционно банкиране и лизинг. В България Банка Пиреос оперира от 1994 г. В началото на 2005 г. Банка Пиреос закупува Евробанк АД и в момента се нарежда сред десетте най-големи банки в страната. Тя разполага с клонова мрежа от 101 клона в цялата страна и към 31.03.2011г. притежава активи за 2 милиарда евро.

За Финансова Група Пиреос:
Финансова група Пиреос е една от най-динамичните и активни финансови организации в Гърция със специфично ноу-хау в областите, свързани с банкиране на дребно, малки и средни предприятия, лизинг, капиталови пазари и инвестиционно банкиране. Финансова Група Пиреос комбинира бизнес развитие и социална отговорност като подкрепя систематично и поставя специален акцент върху дейностите, свързани със социалната, културна и околна среда. Финансова Група Пиреос има силно международно присъствие, фокусирано в Югоизточна Европа и Източното Средиземноморие, но също и във финансови центрове като Лондон и Ню Йорк. В края на март 2011г. общите й активи достигат 56,6 милиарда евро с клонова мрежа от близо 900 клона в Гърция, Кипър, Египет, Албания, България, Румъния, Сърбия, Украйна, Великобритания и САЩ.

Още новини от Други

RSS виж всички

Магазини Рода посрещат първия от летните месеци с горещи оферти

Магазини Рода посрещат първия от летните месеци с горещи оферти

Сезонът на празниците продължава с изкушаващи плодови предложения, идеи за детско парти и любопитни придобивки от категорията нехрани на супер цена

Пето юбилейно издание на Международен северен фестивал на любителските и читалищни театри "Звезден прах"

Пето юбилейно издание на Международен северен фестивал на любителските и читалищни театри "Звезден прах" ще се проведе в периода 26-30 юни в гр.Кнежа

Procter & Gamble обяви „Спортен лагер за твоето дете”

Procter & Gamble обяви „Спортен лагер за твоето дете”

Седемдесет дни преди началото на Олимпийските игри в Лондон 2012 г., Procter & Gamble обявява „Спортен лагер за твоето дете”

Стойчев обясни причините за исканата оставка на Лазаров

Националният селекционер на българският волейболен отбор Радостин Стойчев обясни на дадената от него пресконференция в зала „Арена Армеец” причините, поради които иска оставката на президента на Българската федерация по волейбол (БФВ) Данчо Лазаров.

Кутровски ще обжалва наказанието си пред МТФ

Българският тенесист Димитър Кутровски бе наказан от Международната Тенис Федерация (МТФ) с две години лишаване от състезателни права заради употреба на забранени медикаменти, но ще обжалва строгото наказание.

Абонамент за RSS новини