По холивудски откриха модерния клуб Мистик
01 Декември 2011г.
Под светлините на прожекторите преминаха над 300 специални гости
Изцяло променен, лъскав и модерен възродиха новия клуб Мистик, бившето Табу, на една крачка от жълтите павета.
За да уважат официалното откриване на метри от Народното събрание по червения килим минаха неотразимите Мис България Юлия Юревич, Викторя Джумпарова, Силвия Димитрова от реалити формата Сървайвър бТВ,Ава Крондева,Биляна Пайнер,Нели Пандилова Клуб нюз Нова тв.
Джентълментското присъствие придадоха Мистър Менхънт Али Алиев, заел 7 ми място по красота на Световен конкурс, любимецът на медиите и моделките Христо Сираков, неумориямият екс вратар на Славия Славчо Тошев,Краси Аврамов и латинопартизанина Искрен Пецов.
От бизнеса лъскавата вечер уважиха Херман Брюксел Белгия,португалския предприемач Серджио Мусаджи собственика на компанията ЗУ ЗУ тел,италианеца Аурелио Каличия Ериксон, Вили Нанева LMG Bokar,Министерството на финансите, Емилия Белева Дага консулт,предсъавителите на Софсток, Стефан Назламов и Димитър Николов от Ситекс,Велислав Петров издател на списание Делукс,Марио Петров собственик на Стъклен свят,петролния бос Венцислав Петров.
От клубния и ресторантиерски бинес се отчетоха Цонко Николов Маскара и Михалис Делитанасис от най-новия гръцки ресторант Si Da Yes.
Топархитектът на София Таня Дикова в компанията на модния диктатор в дамската мода Loop Мартина Иванова показа в Мистик своя нов модел телефон със слушалка,която прикова вниманието на всички гости.
В целия си блясък и очарование актрисата от позабравения вече сериал „Хотел България” Деси Зидарова пристигна със съпруга си Михаил Маджов само преди 2 месеца в Солун си казаха „да” на съвместния начин на живот.
Неуморимата тв водеща Симона Първанова беше официалния гид на вечерта.След като се завърна от остров Крит и величествената Будапеща Първанова отново се завърна на родна почва и създаде своя компания. Организира тренинги и обучения за позитивно мислене, особено както у нас така и зада граница.
Наско Михайлов от реалитито Страх по Нова тв, Владо Димов, Краси Аврамов и мюзикайдъла Дамян Попов пожелаха попътен вятър на най-новата и модерна дестинация за забавления Мистик.




-
9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!
За пръв път се предвижда заметръс и то не какъв да е, а 9 по Рихтер! Това ще се случи точно утре – на връх 24 май, в 22ч. Епицентър - Planet Club Пловдив.
-
CEO Club Bulgaria организира Golf Day
На 9 юни, 2012 г. на голф игрището в Правец ще се проведе първия турнир на 9 дупки по голф на CEO Club Bulgaria.
-
M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс
Българска марка M’suit, занимаваща се с търговия на луксозно мъжко облекло ще облича новия Мистър България 2012 Мартин Иванов на Световния конкурс за красоте през октомври тази година.
-
Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно
Лятната програма за здравословен живот от Активиа стартира за втори път на 18 май и ще продължи до 31 юли 2012 г. В първото издание на програмата в началото на годината се включиха над 16 хиляди участници.
-
Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк
Над 4000 родители и деца участваха в четвъртото издание на ежегодния Фамилатлон, организиран от Асоциация „Родители“, Националния център за безопасен интернет, Националния център „Европейски младежки програми и инициативи” и Столична община.




