В myPR.bg над 400 PR и рекламни агенции публикуваха над 3000 прес съобщения. Какво предлага myPR.bg?

затвори

Най-атрактивният барман в България ще бъде определен тази вечер

25 Януари 2012г.

  • Pin It
  • Добави в Svejo

Десетима ще спорят във финала на Polonia Fusion Flair Competition 2012

Най-добрият барман у нас в атрактивния стил флеър ще бъде определен тази вечер на финала на Polonia Fusion Flair Competition 2012. Надпреварата започва точно в 22.00 в столичния клуб Lollipop.
Флеърът се счита за висш пилотаж в барманската професия. В състезателна среда се оценяват техниката на приготвяне и чистотата на изпълнението, интеракцията с публиката и атрактивността на участниците, следването на ритъма на музиката. Следвайки тези правила, по време на втората квалификация един от участниците направи еднометров коктейл с преливащи цветове.
Състезанието се организира от школа “Бар Мениджър”, Polonia Vodka и Lollipop в партньорство с Българската асоциация на барманите, Marie Brizard и SBB. Като фаворити предварително се очертават победителите в двете квалификации – Васил Ерменков и Николай Вангелов, но изненади винаги могат да се очакват.

Важно: Входът за медии е без акредитации!

За организаторите:

Polonia Vodka e един от най-новите брандове в портфолиото на Belvedere Group Bulgaria. В състава й влизат ръж и пшеница, а мекият вкус я прави подходяща за пиене чиста, точно както го правят поляците. Polonia е наследник на над 500-годишна традиция в производството на водка и посланик на полския дух по целия свят.

“Бар Мениджър” е оторизирана школа, издаваща международни сертификати от най-големите световни организации по барманство, бариста и флеър. Школата предлага и флеър зала за всекидневна тренировка на всички запалени по атрактивното барманство.

Lollipop Lounge & Club е място за хора, които предпочитат да се забавляват в кръг от приятели, с музика, която им говори нещо, и имат високи изисквания към обкръжаващата ги и обслужващата среда. Клубът е открит в края на 2008 г. и от създателите на култови заведения като Alcohol (в София и на морето), Underground и пиано бар Limited (Благоевград).

Допълнителна информация:
Александър Кръстев
PRoPR Агенция
E: alex@pr-o-pr.com
M: +359 888 297 674

 

Още новини от Лайфстайл

RSS виж всички

9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!

9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!

За пръв път се предвижда заметръс и то не какъв да е, а 9 по Рихтер! Това ще се случи точно утре – на връх 24 май, в 22ч. Епицентър - Planet Club Пловдив.

CEO Club Bulgaria организира Golf Day

На 9 юни, 2012 г. на голф игрището в Правец ще се проведе първия турнир на 9 дупки по голф на CEO Club Bulgaria.

M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс

M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс

Българска марка M’suit, занимаваща се с търговия на луксозно мъжко облекло ще облича новия Мистър България 2012 Мартин Иванов на Световния конкурс за красоте през октомври тази година.

Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно

Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно

Лятната програма за здравословен живот от Активиа стартира за втори път на 18 май и ще продължи до 31 юли 2012 г. В първото издание на програмата в началото на годината се включиха над 16 хиляди участници.

Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк

Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк

Над 4000 родители и деца участваха в четвъртото издание на ежегодния Фамилатлон, организиран от Асоциация „Родители“, Националния център за безопасен интернет, Националния център „Европейски младежки програми и инициативи” и Столична община.

Абонамент за RSS новини