Над 13 000 участници досега събра 14-дневна онлайн програма за здравословен начин на живот
13 Февруари 2012г.
Н
ад 13 000 участници са се регистрирали досега в стартиралата на 23 януари 2012 г. кампания за здравословен начин на живот “На корема с любов”, съобщиха от Данон. Над 30 от тях екипът на “Активиа” събра заедно с експертите на кампанията на специално събитие в събота, 11 февруари.
В събитието участваха петимата експерти в програмата – специалистът по хранене и диететика проф. Донка Байкова, водещите на кулинарното предаване “Бон Апети” Лора и Стоян, спортният треньор Ася Павлова, модният редактор Ива Славчева, както и лицето на кампанията - водещата на "На кафе" Гала. Всеки от присъстващите гости получи на живо от тях съвети и информация за здравословно хранене, спорт, рецепти и лайфстайл, и успя да спедели своите впечатления от програмата. Лора и Стоян приготвиха пред присъстващите гости и 3 здравословни рецепти.
Резултатите от програмата са налице – освен, че успях да подобря формата си, тези 14 дни ми се отразиха много добре върху тонуса и настроението, споделиха участници, преминали през 14-те дни на програмата.
“Щастливи сме, че успяхме да съберем на едно място истинските лица на кампанията “На корема с любов” – топ експертите и някои от участниците в нея. За нас това беше изключително важно, тъй като кампанията се случва онлайн и събитието ни даде възможност да разберем на живо за резултатите на програмата върху начина на живот на участниците в нея”, казват от екипа на Активиа.
„Много се радваме, че хората оценяват програмата толкова положително, препоръчват я на свои приятели, коментират и споделят помежду си. Четейки коментарите във форумите на програмата, виждам, че много жени са имали нужда точно от нещо подобно – някои да започнат отново след раждането да се грижат за себе си, други да си готвят по-здравословно, трети – да спортуват поне малко, защото да отидат до фитнес зала им отнема много време“, каза на събитието Мария Александрова, бранд маркетинг мениджър на Активиа. “Надяваме се всички над 13 000 участници в програмата, както и тези, които предстои да се запишат, да са доволни от съветите и когато имат въпроси, да ги задават към експертите във форума на програмата“, допълни Мария.
„Мисля, че има нужда от кампании, с които да насърчаваме активната част от населението да обръщат повече внимание на начина си на живот и това да не остане само в рамките на една кампания, а да се превърне в част от живота им“, каза проф. Донка Байкова пред гостите. „Аз самата винаги съм насърчавала разнообразното и балансирано хранене и се надявам хората наистина да консумират повече млечни продукти“.
"На корема с любов" съдържа цялостна 14-дневна програма за здравословен живот в четири стъпки - здравословно хранене, готварство, спорт и лайфстайл. Онлайн кампанията на Активиа цели да подтикне повече хора да се грижат активно за своето здраве, външен вид и качество на живот. Тя дава възможност на всички регистрирали се на www.activia.bg да получат 14-дневна цялостна програма за здравословния начин живот с ежедневни съвети от професионалисти.
Всеки един ден участниците получава примерно меню и хранителен съвет на деня от проф. Донка Байкова, които са придружени от вкусни и полезни рецепти от Лора и Стоян. Като част от програмата треньорът Ася Павлова съветва участниците за физическата активност и всеки регистриран има достъп до видеа със спортната програма. Лайфстайл трикове участниците получават от модния редактор Ива Славчева, а във форума “Попитай експерта” всички регистрирани могат да задават своите индивидуални въпроси към спортния, кулинарните и лайфстайл експерта в програмата.
Официалният край за регистрация в "На корема с любов" е 29 февруари 2012 г., но сайтът ще остане активен и след това. Няма ограничение и в броя пъти, в който един потребител може да премине през своята 14-дневна програма.
„Данон България”, клон на Danone Group, е лидер на българския пазар на свежи млечни продукти.
Мисията на „Данон“ е да осигури здраве чрез своите продукти на възможно най-голям брой хора в цял свят.
За повече информация:
Зорница Миткова, PRoPR Агенция
М: +359 884 511 612
Е: zornitsa@pr-o-pr.com
-
9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!
За пръв път се предвижда заметръс и то не какъв да е, а 9 по Рихтер! Това ще се случи точно утре – на връх 24 май, в 22ч. Епицентър - Planet Club Пловдив.
-
CEO Club Bulgaria организира Golf Day
На 9 юни, 2012 г. на голф игрището в Правец ще се проведе първия турнир на 9 дупки по голф на CEO Club Bulgaria.
-
M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс
Българска марка M’suit, занимаваща се с търговия на луксозно мъжко облекло ще облича новия Мистър България 2012 Мартин Иванов на Световния конкурс за красоте през октомври тази година.
-
Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно
Лятната програма за здравословен живот от Активиа стартира за втори път на 18 май и ще продължи до 31 юли 2012 г. В първото издание на програмата в началото на годината се включиха над 16 хиляди участници.
-
Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк
Над 4000 родители и деца участваха в четвъртото издание на ежегодния Фамилатлон, организиран от Асоциация „Родители“, Националния център за безопасен интернет, Националния център „Европейски младежки програми и инициативи” и Столична община.





