В myPR.bg над 400 PR и рекламни агенции публикуваха над 3000 прес съобщения. Какво предлага myPR.bg?

затвори

Българските фенове с уникален шанс да посетят фестивала Glastonbury и да гледат на живо U2, Coldplay и Beyonce

25 Май 2011г.

  • Pin It
  • Добави в Svejo

От днес българите имат уникален шанс да спечелят пропуск за един от най-големите музикални фестивали в Европа – Glastonbury и да чуят на живо хeдлайнерите U2, Coldplay и Beyonce, както и още близо 500 култови изпълнители. От днес, Glastonbuty е сред събитията в онлайн играта TUBORG GREEN PASS и феновете ще имат броени дни да се регистрират, за да бъдат включени в лотария за билет. Регистрацията за Glastonbury ще е активна до 30 май на http://tuborg.bg/#/green-pass/

„Това наистина е страхотна възможност, не само защото музикалното събитие е грандиозно, а и защото всички билети за него бяха разпродадени в рамките на 4 часа още през октомври 2010 година. Никак не беше лесно да осигурим два пропуска специално за българските феновe, но сме сигурни, че това е мечтана награда за всеки музикален ценител и се радваме, че ще можем да подарим на късметлиите незабравимо музикално преживяване”, обясни Маргарита Казакова, Бранд мениджър на TUBORG.

Печелившият ще бъде изтеглен на 31 май и ще има само няколко часа да потвърди пътуването си и да посочи свой приятел, с който да сподели изживяването. Пропуските за фестивала Glastonbury, който ще се проведe между 22 и 26 юни във Великобритания, ще бъдат поименни и няма да могат да се преотстъпват. Според изискванията, участниците в промоцията трябва да имат навършени 18 години. В допълнение към изключителния подарък, TUBORG ще осигури на късметлиите и безплатно пътуване и настаняване за фестивала.

Победителят от играта на TUBORG и неговият придружител ще имат достъп до всички музикални събития, които ще се случват на над 50 сцени, разположени на близо 900 акра площ в легендарната долина на Авалон. Тази година се очаква фестивалът Glastonbury да събере над 150 000 посетители, а за тях организаторите са изградили дори специално „афтърпарти” градче.

„Очакваме в играта да се включат хиляди българи и това да е голямото събитие в промоцията TUBORG GREEN PASS – традиционната ни онлайн кампания, в която феновете имат възможност да спечелят билети за концерти, фестивали и клубни партита”, категорична е Маргарита Казакова.

Над 2000 меломани са участвали в промоцията TUBORG GREEN PASS през последните два месеца. Най-силен е бил интересът към концертите на Roxette и Sting. Днес бяха изтеглени имената на последните късметлии в играта на TUBORG, които ще гледат легендарните шведи на 29 май на столичния стадион Георги Аспарухов. Вече са факт и имената на спечелилите пасове за концерта на Dominic Miller и партито на Hernan Cattaneo на 27 май. Активна остава регистрацията за билети за Sting и музикалния фестивал EXIT в Сърбия, а от днес ще бъдат добавени фестивала Glastonbury и партито на David Morales.

Още новини от Лайфстайл

RSS виж всички

9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!

9 по Рихтер за пловдивчани! Madonna Tribute Show ви предизвиква – Усетете труса!

За пръв път се предвижда заметръс и то не какъв да е, а 9 по Рихтер! Това ще се случи точно утре – на връх 24 май, в 22ч. Епицентър - Planet Club Пловдив.

CEO Club Bulgaria организира Golf Day

На 9 юни, 2012 г. на голф игрището в Правец ще се проведе първия турнир на 9 дупки по голф на CEO Club Bulgaria.

M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс

M SUIT облича Мистър България 2012 за Световния конкурс

Българска марка M’suit, занимаваща се с търговия на луксозно мъжко облекло ще облича новия Мистър България 2012 Мартин Иванов на Световния конкурс за красоте през октомври тази година.

Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно

Експерти предлагат перфектен план за лятото напълно безплатно

Лятната програма за здравословен живот от Активиа стартира за втори път на 18 май и ще продължи до 31 юли 2012 г. В първото издание на програмата в началото на годината се включиха над 16 хиляди участници.

Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк

Четвъртият Фамилатлон събра над 4000 родители с деца в Южния парк

Над 4000 родители и деца участваха в четвъртото издание на ежегодния Фамилатлон, организиран от Асоциация „Родители“, Националния център за безопасен интернет, Националния център „Европейски младежки програми и инициативи” и Столична община.

Абонамент за RSS новини