Онлайн бизнес мрежата ExpoBulgaria.com с нова функция
23 Март 2011г.
Онлайн бизнес мрежата ExpoBulgaria.com пусна нова функция към фирмените профили. Вече освен динамичен каталог за предлаганите от фирмите продукти ние добавихме и възможността фирмите да публикуват продукти или услуги, които желаят да купят. Новата функция ще спести време на фирмите и ще им даде възможността да получат максимален брой оферти за търсеният продукт. От друга страна по този начин ще се създаде място в което продавачите могат активно да търсят клиенти сред добавените оферти „Купува”.
Екипът на ExpoBulgaria.com подготвя още подобрения, които ще пусне в скоро време.
Екип ExpoBulgaria
http://www.expobulgaria.com
http://www.facebook.com/expobulgaria
-
Тони Балажич встъпва в длъжност на 1 юни 2012 г. и ще управлява словенската търговска верига в срок от 5 години
На 18 май 2012 г. Надзорният съвет на Mеркатор Груп единодушно избра Тони Балажич за президент на Управителния съвет на компанията
-
SOCIETE GENERALE ЕКСПРЕСБАНК подкрепя малкия и среден бизнес със специални финансови решения
Бизнес кредити Партньор осигуряват 7% фиксирана лихва в лева и евро.
-
Централният депозитар е с нов Съвет на директорите
На свое извънредно заседание днес Общото събрание на Централния депозитар избра четирима нови членове на Съвета на директорите.
-
Quintiles определена за „Най-добрата компания за клинични изследвания за ваксини” за 2012
Quintiles, световният и български лидер в био-фармацевтичните услуги, е определена за „Най-добрата компания за клинични изследвания за ваксини” през 2012 г.
-
Варна става център за борба с корабните вируси
Варна се превръща в международен център за борба с вируси, които блокират системите за комуникация, навигация и управление на корабите



