В myPR.bg над 400 PR и рекламни агенции публикуваха над 3000 прес съобщения. Какво предлага myPR.bg?

затвори

Курс "Продажби на идеи"

03 Февруари 2011г.

  • Pin It
  • Добави в Svejo

19 февруари 2011 г. (събота)

10:00 ч. – 17:00 ч.

Обедна почивка: 13:00 ч. – 14:00 ч.

 

Обучението ще се проведе чрез мултимедийни средства и ще има за цел да запознае участниците с основните принципи при продажбите и с тънкостите при създаване, представяне и продаване на идеи.

 

1. Основни дефиниции и определения: що е идея, що е продажба, що е клиент. Маркетинговата триада в дефиницията за клиент.

2. Рецепти за създаване на идеи.

3. Профил на творците, създаващи идеи.

4. Имаме идея, как да я продадем: проучване, поставяне на цели и аргументация, планиране на времето и мястото, планиране на средства, човешки ресурс.

5. Фази на представяне на идеята.

6. Защита на интелектуалната собственост.

7. Световната икономика в защита на интелектуалната собственост.

8. Ролеви игри.

 

Информация за лектора:

Димитър Танков е търговски директор в CSC CITROEN. Има изключително богат опит в продажбите на стоки и услуги и задълбочени познания в психологията на бизнеса.

Водил е редица обучения: Ефективни продажбени умения, Принципи на успешните продажби, Водене на търговски преговори, Умения за вземане на решения и анализ на информацията, Системи за оценка, Работа с трудни клиенти.

Формат:
Семинар
Лектор:
Димитър Танков
Хорариум:
6 учебни часа
Допълнителни материали:
Материалите ще се получават на място и ще са съобразени с практическата насоченост на курса
Сертификат:
Всеки курс гарантира високо ниво на подготовка и удостоверение за двудневна професионална специализация.
Цена на курса:
100 лв.
Начин на плащане:
В брой и по банков път
 

Още новини от Бизнес

RSS виж всички

Тони Балажич встъпва в длъжност на 1 юни 2012 г. и ще управлява словенската търговска верига в срок от 5 години

Тони Балажич встъпва в длъжност на 1 юни 2012 г. и ще управлява словенската търговска верига в срок от 5 години

На 18 май 2012 г. Надзорният съвет на Mеркатор Груп единодушно избра Тони Балажич за президент на Управителния съвет на компанията

SOCIETE GENERALE ЕКСПРЕСБАНК подкрепя малкия и среден бизнес със специални финансови решения

SOCIETE GENERALE ЕКСПРЕСБАНК подкрепя малкия и среден бизнес със специални финансови решения

Бизнес кредити Партньор осигуряват 7% фиксирана лихва в лева и евро.

Централният депозитар е с нов Съвет на директорите

На свое извънредно заседание днес Общото събрание на Централния депозитар избра четирима нови членове на Съвета на директорите.

Quintiles определена за „Най-добрата компания за клинични изследвания за ваксини” за 2012

Quintiles, световният и български лидер в био-фармацевтичните услуги, е определена за „Най-добрата компания за клинични изследвания за ваксини” през 2012 г.

Варна става център за борба с корабните вируси

Варна се превръща в международен център за борба с вируси, които блокират системите за комуникация, навигация и управление на корабите

Абонамент за RSS новини