ERP Concept е новото име на SAP Concept
12 Октомври 2011г.
След задълбочено стратегическо планиране и подготовка „SAP Concept / Ес Ей Пи Консепт“ се превръща в “ERP Concept / И Ар Пи Консепт”, продължавайки напред и разширявайки портфолиото си от предлагани продукти и услуги. Промяната засяга всички компании в групата, създавайки Група Компании ERP Concept – ERP Concept в България, ERP Concept CZ в Чехия и новосъздадената ERP Concept DOOEL в Македония, както беше съобщено по-рано.
“Наше дългосрочно намерение беше да разширим портфолиото от услуги с такива, които допълват нашият експертен опит в SAP внедряване”, споделя Петр Палан, Изпълнителен Директор на ERP Concept.
ERP Concept ще продължи да доставя услуги по внедряване и развитие, базирани на SAP платформа. Новите услуги са избрани, така че да допълнят опита на компанията във внедряване на SAP системи, като в същото време ще и даде водещо предимство в други области, интересни за клиентите. Услугите, които ще бъдат предложени глобално от всички компании в групата, са фокусирани върху нарастващите важни аспекти от бизнес операциите на компаниите и са предвидени като „solutions-for-profit“, означавайки, че те започват незабавно да генерират ползи за клиентите.
Решенията, които ERP Concept добавя към своето портфолио са предназначени за компании, които все повече се опитват да постигнат бързи и измерими ползи от своите IT инвестиции. Чрез името ERP Concept, компанията отговаря на предизвикателствата на динамичния IT пазар, предлагайки на своите клиенти и партньори решения за по-добро управление на бизнеса.
-
„Cooking Academy Diplomat” – най-новият проект на „Дипломат Корпорейшън”
На 17 май 2012 г. „Дипломат Корпорейшън” ООД представи най-новия си проект „Cooking Academy Diplomat”.
-
100 ГОДИНИ БАНКОВО ДЕЛО В ЧЕРВЕН БРЯГ
Societe Generale Експресбанк празнува 100-годишнина от историята си със специална изложба
-
За първи път у нас: Business Discovery World Tour България 2012 - Бизнес форум за водещите български компании
В рамките на три дни, специалисти от страната и чужбина запознаха бизнеса в България с последните тенденции във фирменото управление
-
Среща в БТПП с новоназначения посланик на България в Тунис
Новият посланик на България в Тунис д-р. Михаил Николовски проведе среща с председателя на Палатата г-н Цветан Симеонов.
-
Успешни бизнес практики от управлението нa модни, козметични и мебелни вериги ще бъдат представени на „MySuccess.bg in RETAIL – Клиентът в центъра на всичко!”
“. Форумът, организиран от Списание ENTERPRISE, акцентира върху управлението нa модните, козметичните и мебелните вериги и вериги за техника и е 12-ти от поредицата MySuccess.bg – практики от бизнеса.




